| Tanja |
| Naam | Joke Brouckaert | |
| Geboortejaar | 1976 | |
| Beroep | Project Manager | |
| In Nederland sinds | juni 2003 | |
| Komt van | Westende | |
| Woont nu in | 's-Hertogenbosch | |
| Reden | Eerst werk / daarna liefde |
Nederland is gááf!:
- mensen zijn super sociaal, altijd in om even te babbelen, ook al heb je zo voorheen nog nooit gezien. Toch helemaal anders als die gesloten Belgische cultuur!
- Belgen vinden ze altijd leuk!
Nederland is érg!
- auto's zijn hier zoveel duurder, dat ik bijna overweeg om me terug in Belgie te vestigen!
- drie maanden moeten wachten vooraleer naar een specialist te kunnen, dat is toch echt erg!!!
Ik mis België voor
- voor de superlekkere ιchte Vlaamse frieten die je daar krijgt in tegenstelling tot de Vlaamse frituurs in Nederland!
- voor het feit dat je zomaar zonder al te lang te moeten wachten naar eender welke dokter kan, terwijl ik in Nederland serieus moet pushen vooraleer ik een verwijsbrief krijg!
- de vriendjespolitiek, die zaken vaak een stuk makkelijker maakte!!!
Recentste diepzinnige gedachte
- Ik begrijp niet dat een Belg voor de Nederlandse nationaliteit zou willen gaan! Ten eerste is het niet nodig, ten tweede moet je er trots op zijn dat je als Belg in Nederland vertoeft! Dus, Louis Michel, laat die dubbele nationaliteit maar zitten!
Meest hilarische NL-ervaring
- "Aan je accent te horen, kom jij van Friesland?"
Ewel, als echte West-vlaming is dat geen compliment!
| Tanja |
Powered by Movable Type 2.661

